آخرین خبرها از وضعیت سلامتی محمد علیزاده

محمد علیزاده خواننده جوان موسیقی پاپ کشورمان ماههاست که از دنیای موسیقی فاصله گرفته است و بعد از یک دوره بیماری آهنگ زندگی را در اسفندماه سال گذشته منتشر کرد اما بعد از آن هیچ ترانه دیگری از او منتشر نشد.محمد علیزاده

محمد علیزاده بعد از آهنگ زندگی که حدود ۴ ماه از انتشار آن میگذرد ترانه دیگری منتشر نکرده است و روز گذشته با انتشار یک پیام صوتی نوید اتفاق های خوبی را به هوادارانش داد.
خبرهای خوب محمد علیزاده از دنیای موسیقی

محمد علیزاده با انتشار یک پیام صوتی در کانالش نوید انتشار آهنگ هایی جدید داد و گفت :سلام ، خیلی از دوستان نگران احوالم بودن ، ممنون از احوال پرسیتون و ممنون از پیگیری تون . حالم خوب و بهتره و یواش یواش دارم آماده میشم برای اینکه موزیک های خوشگل براتون آماده کنم . دلم به داشتنون قرصه و ممنون از تک تکتون.

شهریور ماه سال گذشته بود که محمد علیزاده به دلیل ابتلا به یک بیماری ویروسی در بیمارستان بستری شد و بعد از بهبود حالش از بیمارستان مرخص شد.

محمد علیزاده یکی از خواننده های پرکار در تلویزیون است که تیتراژ برنامه هایی چون کوله پشتی، سریال سراب، شهر باران ۹۰ و ۹۱، ماه عسل ۸۹ و ماه عسل ۹۶، مسابقه قرآنی تسنیم، جشن رمضان ۹۱ و ۹۲، صبحی دیگر، سریال خروس، میشه نگاه کنی و بر آستان جانان و سریال های زخم و برادر را برعهده داشته است.

آلبوم همخونه در سال ۱۳۸۷ ، آلبوم سوپرایز و دلت با منه در سال ۱۳۹۱ ، آلبوم گفتم نرو در ۱۳۹۵ چهار آلبوم محمد علیزاده هستند که به همراه تک آهنگهایی منتشر شده اند.

 

دسته‌بندی‌ها: اخبار فرهنگی و هنری

برچسب‌ها: ,,

دیدگاه بگذارید

اطلاع از
avatar
wpDiscuz