افشای راز سرقت با نمایش طلاجات مسروقه در تلگرام!

فرمانده انتظامی شهرستان سمنان از کشف سرقت یک منزل و طلاجات آن با نمایش جواهرات مسروقه در یک گروه تلگرامی در سمنان خبرداد.

به گزارش ایسنا، سرهنگ پاکدامن در تشریح این خبر گفت: در پی یک فقره سرقت طلاجات از منزل فردی در سمنان و تشکیل پرونده‌ای در این خصوص در پیگیری‌های پرونده توسط عوامل تجسس کلانتری ۱۱ شهدا با سر نخ‌های به دست آمده تصویر طلاهای مسروقه در یکی از کانال‌های تلگرامی که توسط مالخر به نمایش گذاشته شده بود مورد شناسایی قرار گرفت.

 

وی ادامه داد: در تحقیقات بعدی مشخص شد فردی که این طلاجات را از سارق خریداری کرده قصد فروش آن را در فضای مجازی داشته که با رصد پلیس دست این فرد رو شده است.

 

فرمانده انتظامی شهرستان سمنان از دستگیری مالخر خبر داد و افزود: صاحب عکس‌های به نمایش درآمده در یک عملیات دستگیر و در بازجویی اولیه به خریداری طلاجات از یک فرد که بعدا مشخص شد دوست مال‌باخته است اعتراف کرد.

 

سرهنگ پاکدامن گفت: در ادامه با کسب دستور از مقام قضایی، سارق که از دوستان مالباخته بود نیز شناسایی و دستگیر شد.

 

فرمانده انتظامی شهرستان سمنان از عودت اموال مسروقه به مالباخته خبرداد و به شهروندان توصیه کرد: ضمن دقت لازم در انتخاب دوستان خود ، از اموال با ارزش خود عکس تهیه کنند تا در موارد مشابه مورد استفاده قرار گیرد. همچنین مشخصات دقیق آن دسته از اموال با ارزش که دارای شماره سریال است را ثبت و در محل مناسب نگهداری کنند.

دسته‌بندی‌ها: اخبار حوادث

برچسب‌ها: ,,

دیدگاه بگذارید

اطلاع از
avatar
wpDiscuz