امکان جدایی سید حسین حسینی از جمع آبی ها

سید حسین حسینی، دروازه بان جوان استقلال با عملکرد خود توانست در بسیاری از بازی های حساس به عنوان دروازه بان اصلی تیم به میدان برود.سید حسین حسینی

عملکرد خوب این دروازه بان باعث شد تا بسیاری تیم ها به دنبال جذب سنگربان جوان استقلال باشند. ظاهرا یکی از تیم های اروپایی پیشنهاد خوبی به حسینی داده است و امکان دارد وی در نقل و انتقالات تابستانی از جمع آبی ها جدا شودـ
دو راهی سید حسین حسینی:سپاهان یا اروپا؟

تمدید قرارداد با حسین حسینی برای استقلال به چالشی تازه در نقل و انتقالات تبدیل می شود. حسینی که در فصل جاری چند مقطع را به عنوان دروازه بان اول استقلال سپری کرد و همه دچار این تصور شدند که مهدی رحمتی باید برای فصل آینده تصمیم تازه ای بگیرد، حالا انگار تصمیماتی در سر دارد که استقلالی ها را باید به فکر حفظ رحمتی بیندازد.

سید حسین حسینی که احتمالا یکی از مردان کی روش در جام جهانی روسیه است، دو راهی تازه ای برای خود ساخته که مسیر هیچ کدام از آنها استقلال نیست. سپاهان یکی از گزینه های سید حسین حسینی است و البته راه دوم اروپاست. حسینی به بازی در اروپا فکر می کند و می خواهد تجربه های تازه ای داشته باشد، تجربه هایی که شاید در آینده بتواند او را به مرد شماره یک تیم ملی تبدیل کند. حسینی برای سبقت گرفتن از علیرضا بیرانوند و برای بردن بازی از امیر عابدزاده و دیگران شاید بهترین راه را انتخاب کرده باشد. بازی در اروپا به خصوص اگر در لیگ و تیم خوبی باشد، می تواند راه های تازه ای را برای حسین حسینی بگشاید. حسینی می داند که اگر در این سن و با موقعیت حضور در فهرست جام جهانی فرصت بازی در اروپا را به دست نیاورد، در آینده کارش سخت تر خواهد شد. سپاهان هم اما گزینه جالب و یک چالش جدید برای اوست.
اگر جدایی حسینی را قطعی بدانیم، استقلال در واقع به مهدی رحمتی برمی گردد . رحمتی در فصل جاری تمام روزهای نیمکت نشینی را در سکوت گذراند و هرگز برای استقلال حاشیه ای تولید نکرد تا نشان دهد پخته تر از گذشته رفتار می کند.

دسته‌بندی‌ها: اخبار ورزشی

برچسب‌ها: ,

دیدگاه بگذارید

اطلاع از
avatar
wpDiscuz