انفجار مهیب در خیابان مرتضوی

سخنگوی آتش نشانی تهران از وقوع انفجار در یک منزل مسکونی در خیابان مرتضوی خبر داد و گفت:بر اثر این حادثه شیشه های چندین ساختمان اطراف محل حادثه شکسته شد.

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی تهران ادامه داد:محل حادثه یک منزل دو طبقه قدیمی داخل یکی از کوچه ها بود که بر اثر انفجار شدید در آن، بخش زیادی از دیوارها، در و پنجره ها تخریب شده و جوانی حدوداً بیست ساله داخل منزل حضور داشت.
وی خاطرنشان کرد:زمانیکه آتش نشانان به محل حادثه رسیدند این منزل از چند نقطه دچار حریق شده و این جوان از بخش های مختلف بدن دچار سوختگی و مصدومیت شدید شده بود که به سرعت آتش نشانان همزمان با خاموش کردن آتش، وی را از منزل خارج کرده و به عوامل اورژانس تحویل دادند.
ملکی تصریح کرد:به علت شدت انفجار شیشه های چندین ساختمان مجاور شکسته ، مقدار زیادی شیشه داخل کوچه ریخته شده بود که با توجه به زمان وقوع حادثه و عدم تردد عابران شاهد مصدوم دیگری در این حادثه نبودیم و اگر حادثه در ساعات میانی روز اتفاق می افتاد احتمال مصدومیت شدید عابران وجود داشت.
وی افزود:عملیات آتش نشانان ادامه داشت که در دقایق پایانی عملیات انفجار دیگری رخ داده و باعث مصدومیت دو آتش نشان شد که آنها به مراکز درمانی منتقل شدند.
سخنگوی آتش نشانی تهران متذکر شد:با حضور کارشناسان و بررسی ها مشخص شد در این منزل چندین کیلوگرم موادمحترقه نگهداری می شد و باعث انفجار این منزل شده بود همچنین این حادثه دومین مورد انفجار در پایتخت (مربوط به حوادث چهارشنبه آخرسال) در روزهای گذشته بود.انفجار

دسته‌بندی‌ها: اخبار حوادث

برچسب‌ها: ,

دیدگاه بگذارید

اطلاع از
avatar
wpDiscuz