تایید اعدام قاتل ستایش قریشی/ امیرحسین قصاص می شود

وکیل مدافع اولیای دم خانواده ستایش قریشی گفت: شعبه ۳۲ دیوان عالی کشور، محکومیت قاتل ستایش قریشی به قصاص و اعدام را تایید کرد.

نورالله عزیزمحمدی وکیل مدافع اولیای دم ستایش قریشی در گفت‌گو با  مهر با اشاره به اعلام نظر دیوان عالی در رابطه با حکم صادره در پرونده قتل ستایش قریشی گفت:  شعبه ۳۲ دیوان عالی کشور حکم دادگاه کیفری یک استان تهران را در خصوص قاتل ستایش تأیید کرده است.

وی افزود: دیوان عالی کشور برای هر  دو عنوان اتهامی امیر حسین، حکم صادره را تایید کرده است.قاتل ستایش از سوی دادگاه کیفری یک استان تهران بابت ارتکاب قتل به قصاص، جاوز به عنف به اعدام و بابت جنایت بر میت به دیه محکوم شده بود.

به گزارش  مهر، ۲۳ فروردین ماه بود که گزارشی مبنی بر وقوع قتل یک دختر بچه شش ساله افغان در روستای خیرآباد ورامین تحویل مراجع قضایی شد، گزارش حاکی از آن بود که ستایش قریشی که به گفته پدر او روز یکشنبه ۲۲ فروردین برای خرید بستنی از منزل خارج شده، دیگر به خانه بازنگشته است.

در تحقیقات اولیه مشخص شد که پسر ۱۷ ساله همسایه که دچار وسوسه شیطانی شده بود او را ربوده و پس از تجاوز او را به قتل رسانده بود. دادگاه برای امیر حسین مجازات دوبار اعدام را در نظرگرفته است.

دسته‌بندی‌ها: اخبار حوادث

برچسب‌ها: ,,,

دیدگاه بگذارید

اطلاع از
avatar
wpDiscuz