تایید خودکشی آنتونی بوردین سرآشپز مشهور تلویزیون

ایسنا: شبکه سی ان ان آمریکا تائید کرد «آنتونی بوردین» آشپز برنامه مشهور «بخش های ناشناخته» بر اثر خودکشی جان خود را از دست داده است. رپورتاژ

«جف زوکر » رئیس اجرایی سی ان ان خبر داد که درباره مرگ «آنتونی بوردین» مجری و آشپز برنامه آشپزی/گردشگری “بخش های ناشناخته” که از این شبکه تلویزیونی به روی آنتن می رفت تنها چیزی که می دانیم این است که وی خودکشی کرده است و شرایط و انگیزه های وی معلوم نیست.

«آنتونی بوردین» در حالی که برای ساخت اپیزود جدید از مجموعه تلویزیونی دوستداشتنی «بخش های ناشناخته» در فرانسه به سر می برده است در هتل محل اقامت به زندگی خود پایان داده است.

رئیس سی ان ان «آنتونی بوردین» را استعدادی استثنائی، نویسنده ای درخشان و یک داستان سرا، جهان گرد و ماجراجو توصیف کرد که لحظاتی را برای مخاطبان این شبکه تلویزیونی رقم زد که پیش از آن نظیر نداشت.

«باراک اوباما» رئیس جمهور سابق آمریکا در واکنش به خبر درگذشت این چهره برجسته رسانه ای در صفحه توئیتر خود نوشت:” او به ما درباره آشپزی و غذاها می آموخت اما آنچه بیش از هر چیزی از وی فراگرفتیم توانایی اش در دور هم جمع کردن ما و کمتر ترسیدن از “ناشناخته ها” بود، دلمان برای او تنگ خواهد شد.

«آنتونی بوردین» اولین بار در سال ۲۰۰۰ میلادی با انتشار کتاب پرفروش «آشپزخانه سری:ماجراجویی در جهان شکم» به شهرت رسید و نخستین برنامه تلویزیونی خود را در سال ۲۰۰۲ شبکه تلویزیونی “فود نت ورک” به روی آنتن برد و سپس در سال ۲۰۰۵ به شبکه تلویزیونی تراول پیوست و برای ساخت برنامه در این شبکه دو بار برنده جایزه امی شد.

وی از سال ۲۰۱۳ به شبکه سی ان ان پیوست و ساخت مجموعه معروف «بخش های ناشناخته» را آغاز کرد و به معروفی غذاهای مناطق مختلف دنیا می پرداخت. «بوردین» در سال ۲۰۱۴ و برای ساخت بخش هایی از ایند برنامه تلویزیونی به ایران و شهر اصفهان نیز سفر کرده بود.

دسته‌بندی‌ها: اخبار فرهنگی و هنری

برچسب‌ها: ,,

دیدگاه بگذارید

اطلاع از
avatar
wpDiscuz