تبلیغات

پایگاه اطلاع رسانی آسمان خبر با داشتن بیش از ۱۰ عنوان در زمینه های مختلف از جمله گردشگری ، سیاسی ، اجتماعی ، اقتصادی ، فناوری اطلاعات ، ورزشی ، بین الملل ، فرهنگی و هنری ، علمی ، حوادث ، گوناگون ، مکانی پر مخاطب و محبوب برای کاربران فارسی زبان می باشد .

کاربران بازدید کننده اکثرا از ایران هستند و مشتریان بالقوه محصولات شما محسوب می شوند. با توجه به اینکه پایگاه اطلاع رسانی آسمان خبر در صفحه اول گوگل با کلمات اخبار می باشد ، روزانه کاربران زیادی از طریق موتورهای جستجو وارد سایت می شوند و این ویژگی به شما این امکان را می دهد که هر روز مشتریان جدیدی را جذب نمایید.

محتوای سایت از نظرکاربران ارزشمند و کاربردی است همچنین هیچ یک از بازدیدها از طریق ارسال ایمیل نمی باشد و این ویژگی به شما این امکان را می دهد که محصولات و خدمات خود را در محلی پر بازدید و مورد اعتماد مشتریان عرضه نمایید.

تبلیغات متنی در صفحه اول بصورت لینکی فالو یا نوفالو می باشد . تعداد جایگاههای تبلیغاتی بنری در صفحه اول و صفحات داخلی محدود می باشد و تبلیغ شما به خوبی توسط کاربران دیده می شود.

تعرفه تبلیغات به شرح زیر می باشد .

بنر بالا صفحه اصلی سایز ۴۵۰ در ۹۰ ماهیانه : تماس

بنر سمت چپ صفحه اصلی سایز ۳۵۵ در ۱۰۰ ماهیانه : تماس

 بنر سمت چپ صفحه اصلی سایز ۳۵۵ در ۷۵ ماهیانه : تماس

 بنر سمت چپ صفحه داخلی سایز ۳۵۵ در ۱۰۰ ماهیانه : تماس

 بنر سمت چپ صفحه داخلی سایز ۳۵۵ در ۷۵ ماهیانه : تماس

در صورت سفارش تبلیغ ۳ ماه از ۲۰% تخفیف برخوردار شوید.

جهت دریافت اطلاعات بیشتر و مشاوره تبلیغات و سفارش می توانید با شماره ۰۹۲۰۳۱۹۶۱۵۶ و یا ایمیل info@newsair.ir در ارتباط باشید