تعریف و تمجید بازیگر دلدادگان از لیندا کیانی

فصل دوم سریال دلدادگان از ۱۷ شهریورماه ۹۷ با بازیگرانی جدید روی آنتن شبکه سه سیما رفت و با پخش چند قسمتی از آن نگاه های زیادی را به خود جلب کرد. آرش مجیدی، حمید گودرزی و لیندا کیانی از بازیگران فصل دوم سریال دلدادگان هستند.فال حافظ

آرش مجیدی بازیگر دلدادگان با انتشار پستی در اینستاگرام به تعریف و تمجید از لیندا کیانی همبازی اش در این سریال پرداخت.
تعریف آرش مجیدی از بازیگر دلدادگان

آرش مجیدی با انتشار این عکس در اینستاگرام نوشت :بازیگری و خلق شخصیت سخت است … اجرا کردن متن خوب و تحت امر کارگردانی فهیم بودن شرط است اما کافی نیست و در این بین بی اندازه همراهی و صداقت بازیگر مقابل لازم است .

لیندا خانم کیانی یکی از اون ناب هاست ، یکی از بهترین و همراه ترین پارتنرهائی است که در این سال ها دیدم … بازیگری باهوش و بااستعداد که نقش آفرینی برایش مهم است و درک درستی از شخصیت و کاراکتری که برعهده گرفته دارد و با فهمی درست از موقعیت صحنه و همراهی با دیگر نقش ها در رسیدن به ضربان درست صحنه همراه و هم پا می شود.

بازیگری معتقد به تمرین که با شناخت ودرک درستی از کاراکترها وارد گود تمرین می شود و به همان نسبت که برای صحنه پیشنهاد اجرائی دارد به همان اندازه پیشنهاد درست و مفید را تمیز می دهد و می پذیرد .بازیگری با چشم هائی درخشان که برق چشم نوازش حاصل سال ها تمرین و آموختن و اندوختن است .

لیندا جان … دمت گرم و ممنون از همراهی و همپائی برای جان بخشیدن به کاراکترهای دلدادگان .

فصل دوم سریال دلدادگان در ۱۵ قسمت روایت گذشته کاراکترهای سریال است و به ماجراهای آنها از سال ۵۶ تا ۶۴ می پردازد.

حمید گودرزی، آرش مجیدی، لیندا کیانی، مهدی صبایی، افسانه ناصری، سمیرا حسن پور، سیروس همتی و … بازیگران فصل دوم سریال دلدادگان را تشکیل میدهند.

سریال دلدادگان در سه فصل، دو فصل گذشته و یک فصل زمان حال، ماجراهای دو خانواده را از زمان قبل از انقلاب تا عصر حاضر به تصویر می کشد.

 

دسته‌بندی‌ها: اخبار فرهنگی و هنری

برچسب‌ها: ,,,

دیدگاه بگذارید

اطلاع از
avatar
wpDiscuz