حضور ماکان بند در برنامه عیدانه فرمول یک

برنامه فرمول یک با اجرای علی ضیاء ، یکی از برنامه های پربیننده و گفتگو محور در شبکه یک سیما است که هر روز عصر با حضور مهمانانی ویژه از شبکه یک سیما پخش میشود. این برنامه برای روز یکشنبه ۴ آذر همزمان با سالروز میلاد رسول اکرم (ص) و امام جعفر صادق علیه السلام برنامه ویژه ای تدارک دیده است.ماکان بند
ماکان بند مهمان ویژه برنامه فرمول یک میشود

ویژه برنامه عیدانه فرمول یک با حضور گروه ماکان بند روز یکشنبه ۴ آذر روی آنتن شبکه یک سیما میرود.

صفحه رسمی برنامه فرمول یک با انتشار پستی در اینستاگرام نوشت :

عیدانه فرمول یک :یکشنبه مهمانان خیلی ویژه ای داریم…

برنامه فرمول یک با اجرای علی ضیاء برنامه ای گفتگو محور در شبکه یک سیما است که مهمانان ویژه ای از همه اقشار جامعه ، هنرمندان ، ورزشکاران و …. در آن به گفتگو با مجری برنامه پرداخته اند.

امیر مقاره و رهام هادیان خواننده های جوان گروه ماکان بند هستند که طرفداران زیادی در دنیای موسیقی دارند و خیلی زود توانستند نظر مخاطبان زیادی در دنیای موسیقی را به خود جلب کنند.

قطعه معروف ( هربار این درو محکم نبند نرو ) یکی از محبوب ترین آهنگ های گروه ماکان بند است که توسط رهام هادیان و امیر مقاره اجرا شد و میتوان بخش مهمی از شهرت این گروه را به این آهنگ اختصاص داد.

امیر مقاره و رهام هادیان هر دو از خواننده های محبوب موسیقی پاپ هستند که علاوه بر داخل کشور در خارج از کشور نیز کنسرت موسیقی شان با استقبال زیادی از سوی مردم روبرو شد. اگر از طرفداران گروه ماکان بند هستید برنامه یکشنبه ۴ آذر فرمول یک را از دست ندهید.

دسته‌بندی‌ها: اخبار فرهنگی و هنری

برچسب‌ها: ,,,,,

دیدگاه بگذارید

اطلاع از
avatar
wpDiscuz