حمله لیلا اوتادی به عادل فردوسی پور و برنامه اش

می گویند فیگو برای حضور در تهران و برنامه عادل فردوسی پور ۵۰۰ میلیون تومان گرفته است. همین سوژه ای شد برای لیلا اوتادی تا در صفحه شخصی اش دست به انتقاد بزند. البته بعید است بودجه حضور فیگو در تهران را دولت پرداخته باشد و بی شک تهیه کننده برنامه ۹۰ از طریق اسپانسرها دست به این کار زده است. در عین حال رسیدگی به زلزله زدگان یک وظیفه قانونی است.لیلا اوتادی

پس از ارائه توضیحات عادل فردوسی پور در مورد نحوه حضور فیگو در ایران، بار دیگر شاهد حمله لیلا اوتادی به این برنامه و تاکید بر صحبت های قبلی خود در اینستاگرامش بودیم.

سلام دوستان عزیز چندروزیه درفضای مجازی به اقتضای حاشیه پردازی اش این متنهارو می بینم والبته اهمیت نمیدادم تا جوابیه ای در برنامه بیان شد که البته انتظار داشتم باهوش وذکاوتی که ازمجری برنامه سراغ دارم اصل صحبت من رو درک میکردند،ولی چون حاصل نشد لازمه ذکر کنم.

١)یک اتفاق خجسته حضور نه ۴ساعت حتی ٢۴ساعته یه ستاره فوتبال (قبل)تیم پرتغال در تلوزیون ملی مانیست،اتفاق خجسته اون موقعیه که آقای گل ما یالژیونرهای ما نه به تلوزیون پرتغال حتی به تلوزیون ممالک همسایه برن و ١٠٠هزار یورو پول بگیرند وکلی عزت واحترام….

٢)اتفاق خجسته وقتیست که در این وضعیت به واقع خراب اقتصادی کشور ما که همه مردم وبانکها وغیره بدلیل تحریم وقیمت دلار ونوسان بازار وغیره دچار بحرانند یک شرکت که چندسالی بیشترازفعالیتش نمیگذره چطور چنین هزینه ای میکنه اصلا چرا باید این هزینه ها وقتی میشه در چرخه اقتصاد مملکت خودمون باشه باید تبدیل به یورو بشه وخارج بشه؟؟؟؟

٣)الان باحضور ایشون چه اتفاق خجسته ای رخ داده ؟یا اصلا رخ داده یا توهمی بیش نیست؟؟؟؟

پی نوشت :مبلغ دقیقا ١٠٠هزار یورو باضافه تقبل هزینه سفر بسیارلاکچری ایشون همراه با سگشون بوده که برای نگهداری سگشون درساعات برنامه بیش از ١٠٠٠یورو هزینه پرداخت میشده.

درانتها من نه علاقه ای به دیدن وتعقیب چنین برنامه هایی دارم ودرکمال احترام جذابیتی هم برام نداره ،منظور نظر انتقاد ازفرهنگ بیگانه پرستی وفداکردنِ خودمان بود که ظاهرا درکش برای دوستان سخت بوده. در پناه خدا.

دسته‌بندی‌ها: اخبار فرهنگی و هنری

برچسب‌ها: ,,,

دیدگاه بگذارید

2 نظرات روشن "حمله لیلا اوتادی به عادل فردوسی پور و برنامه اش"

اطلاع از
avatar
مرتب سازی بر اساس:   جدیدترین | قدیمی ترین | بیشتری رای ها
همیشه آبی
مهمان

مشخصه اصلا فیگو رو نمیشناسه.ایشون بهتره راجع به تخصص خودشون نظر بدنو به بهانه دلسوزی، دیگران رو تخریب نکنن.اگه خیلی دلسوزن یه مقدار از آرایش و عطر و ریخت و پاشهای خودشون کم کنن و به زلزله زده ها کمک کنن.

ایرج
مهمان
به نازم بهت لیلا جون … حرف حق تلخه … بنده سال هاست که منتقد این برنامه هستم و اصلا این برنامه رو قبول ندارم چرا که جزء حاشیه و شکستن حرمت ها و فحاشی و تهمت و بردن آبرو ورزشکاران چیز خاص و مهمی در چنته نداره … مجری اش هم که خودش جز خلافکاران و پارتی بازان درجه یک کشور و صاحب نفوذ و قدرت زیاد … مسئولان تلویزیونی هم چون می دانند تنها برنامه ای که مخاطب زیادی داره همین برنامه نود است که می تواند مدت ۲ ساعت جلو مخاطبین سریال های ماهواره ای بگیره هیچ… ادامه مطلب
wpDiscuz