شیر کوهی سر مرد دوچرخه سوار را بلعید! +عکس

براساس دیلی میل در ۲۰ ماه می ؛ دو نفر دوچرخه سوار در دامنه ی کوه های نورث بند واشنگتن دوچرخه سواری میکردند. وقتی آن ها به فاصله ی ۳۰ متری شرق سیاتل رسیدند ، توسط پومای آمریکایی وحشی شکار شدند. شیرکوهی دو کشته و یک زخمی بر جای گذاشت و همچنین بلافاصله پس از رسیدن پلیس کشته میشود.شیر کوهی

یکی از دوچرخه سواران و شاهد صحنه هولناک می گوید :در یک لحظه شیرکوهی کل سر یکی از دوچرخه سواران در دهانش فرو برد و بلعید . فرد ۳۱ ساله باز مانده در حال حاضر همچنان دربیمارستان هاربورویو تحت درمان است.” او در ادامه گفت :دوست من شروع به فرار کرد و شیرکوهی وقتی او را دید، توجه اش جلب شد دیدن این منظره مرا وادار به فرار کرد. تحقیقات نشان می دهند که مردی با دوچرخه در حال فرار بود و سپس با پلیس تماس گرفت.

درحدود ساعت ۱۱ ، مردی با اداره ی پلیس تماس گرفت او سراسیمه بود و پشت سر هم فریاد میزد کمک! رایان ابوت گفت:مرد ۳۲ ساله دیگر چندان خوش شانس نبود ، او توسط شیرکوهی آمریکایی شکار و به پشت درختان برده شد.
بر اساس تحقیقات انجام شده توسط پلیس ، یک دوربین با فاصله کمی از محل حادثه فیلمبرداری کرده است اما اطمینان حاصل نشده که آیا پوما است یا خیر. در حیات وحش اصلی بوریو و مرکز ماهیگیری واشنگتن این گربه ی بزرگ در جنگل ها پنهان شده است. شیرکوهی با شلیک گلوله توسط پلیس کشته و پیدا شد؛ جسد مرد ذکر شده نزدیک آن کشف شد و نزدیک بر ۵ ساعت قبل کشته شده بود.

دسته‌بندی‌ها: اخبار حوادث

برچسب‌ها: ,

دیدگاه بگذارید

اطلاع از
avatar
wpDiscuz