عصبانیت آرام جعفری از شایعه بارداری اش

آرام جعفری بازیگر آرام سریال زیر آسمان شهر چندسالی است که زندگی آرام و بی حاشیه ای را در کنار همسرش آغاز کرده است . این هنرمند کشورمان اگرچه همیشه سعی میکند از حواشی به دور باشد اما به لطف فضای مجازی وجود حاشیه ها امری طبیعی است.آرام جعفری

یک شایعه جدید درباره زندگی شخصی آرام جعفری او را به واکنش واداشت .
واکنش آرام جعفری به شایعه بارداری

روز گذشته خبری در فضای مجازی منتشر و دست به دست شد که حکایت از بارداری آرام جعفری داشت . در خبر منتشر شده روی عکس خانم بازیگر خبر بارداری او ثبت شده بود و همین موضوع با واکنش آرام جعفری همراه بود.

آرام جعفری با انتشار عکسی در اینستاگرام به ماجرای بارداری اش واکنش نشان داد و نوشت :پست موقت،سلام دوستان و همراهان همیشگی،که همیشه دوستون دارم و شما منو سرشار از محبت خودتون میکنید،متاسفانه چند وقتی هستن،یک سری از پیجهای فیک که دنبال لایک هستن و حواشی درست میکنن،از عکسهای من سوٌ استفاده میکنن و شایع کردن بنده باردارم هستم.

پ.ن ١:من باردار نیستم.

پ.ن ٢:آخه بارداری هنرمندا هم یه چیز طبیعی هست،مثل بقیه مردم،من بی حاشیه هستم،اگر از طرف پیجهای دیگه بازم اخبار دروغ بشنوم،حتما شکایت خواهم کرد…ممنون از شما مردم خوب….

آرام جعفری چندماه پیش در یک گفتگو گفت :ما حدود چهارسال است که ازدواج کرده ایم و قول بچه دار شدن در یکی دو سال آینده را میدهم که همسرش از این صحبت خوشحال شد و گفت در یکی دو سال آینده و البته یکی دوتا…

آرام جعفری اولین باری که جلوی دوربین رفت با مجموعه خارج از حصار بود، از دیگر فعالیت های هنری وی میتوان به این موارد اشاره کرد :معمای شاه ، مدینه ، میلیاردر ، برای آخرین بار ، میگی نه نگاه کن، زیر آسمان شهر، دختران، خانه ای در تاریکی، رسم شیدایی و لبه تاریکی.

 

دسته‌بندی‌ها: اخبار فرهنگی و هنری

برچسب‌ها: ,,

دیدگاه بگذارید

اطلاع از
avatar
wpDiscuz