ماجرای حضور ۷ هزار هنرور در فیلم متری شیش و نیم چیست ؟!

سعید روستایی کارگردان جوانی که در اولین تجربه سینمایی با فیلم ابد و یک روز درخشید در جدیدترین تجربه سینمایی اش به سراغ ساخت فیلمی با بازیگران ابد و یک روز رفت. نوید محمدزاده که تجربه همکاری موفقی با سعید روستایی داشت باز هم در ساخته جدید این کارگردان حضور دارد.فیلم متری شیش و نیم

فیلم متری شیش و نیم به کارگردانی سعید روستایی با بازی نوید محمدزاده و پیمان معادی به تازگی جلوی دوربین رفت اما شایعاتی در خصوص داستان و حضور ۷ هزار هنرور در آن شکل گرفت که با واکنش بازیگر این فیلم مواجه شد.
پاسخ به چند شایعه درباره فیلم متری شیش و نیم

روز گذشته خبری در رسانه ها منتشر شد و حکایت از حضور ۷ هزار هنرور یا کارتن خواب در فیلم متری شیش و نیم داشت . از سویی دیگر ماجراهایی درخصوص داستان فیلم متری شیش و نیم مطرح شد و حکایت از این ماجرا داشت که این فیلم هم با مضمون ساخته قبلی سعید روستایی یعنی معضلات خانوادگی ، اجتماعی و اعتیاد جلوی دوربین میرود.

بعد از مطرح شدن این ماجراها نوید محمدزاده با انتشار پستی در اینستاگرامش به این ماجرا واکنش نشان داد.
واکنش نوید محمدزاده به شایعه ای درباره فیلم متری شیش و نیم

نوید محمدزاده در واکنش به حضور ۷ هزار هنرور در فیلم سعید روستایی نوشت :

روز گذشته خبری درباره فیلم متری شیش و نیم در رسانه ها منتشر شد. در این خبر آمده بود که قرار است در این فیلم هفت هزار هنرور جلوی دوربین بروند که تا الان سه هزار نفر جلوی دوربین رفته اند و بقیه هم در ماه های آینده خواهند رفت.

گروه تولید متری شیش و نیم به کارگردانی سعید روستایی ضمن تکذیب این خبر اعلام کردند که چنین خبری به هیچ عنوان صحت ندارد و تمام اعدادی که درباره حضور هنروران در فیلم منتشر می شود از اساس کذب است.

همچنین لازم به ذکر است که تاکنون هیچ خط داستانی از فیلم منتشر نشده و تمام خلاصه داستان های منتشر شده شایعه ای بیش نیست.

سعید روستایی پس از فیلم موفق و مطرح ابد و یک روز این روزها متری شیش و نیم را با بازی پیمان معادی و نوید محمدزاده جلوی دوربین برده است.

فیلم متری شیش و نیم از ۲۳ مردادماه کلید خورد و نوید محمدزاده و پیمان معادی از بازیگران سرشناس این فیلم سینمایی هستند.

 

دسته‌بندی‌ها: اخبار فرهنگی و هنری

برچسب‌ها: ,,,

دیدگاه بگذارید

اطلاع از
avatar
wpDiscuz