محافظ نانو صفحه موبایل

فناوری نانو یکی از تک ترین تکنولوژی های موجود می‌باشد که تقریبا در تمامی شئون زندگی بشر امروزی راه حل‌هایی برای بهبود شرایط و حل مشکلات ارائه داده است. یکی از کاربرد‌های این فناوری پیشرفته که در این مطلب معرفی می‌گردد کاربرد آن در محافظت صفحات نمایشگر گجت‌های مختلف به ویژه تلفن‌های همراه می‌باشد. در کشور آلمان که به لحاظ سطح تکنولوژی از برترین کشورهای دنیا می‌باشد، محصولی به نام محافظ الماس رونمایی شده است که برای محافظت وسایل مردم به ویژه گجت‌هایی چون گوشی موبایل کاربرد ویژه‌ای دارد. برای آشنایی اولیه با این محصول شگفت انگیز دانش بنیان بد نیست ویدئوی زیر را مشاهده فرمایید‌:

 

این محصول یعنی محافظ صفحه، با کمک فناوری نانو مقاومت قابل توجهی به صفحه گوشی‌های موبایل می‌دهد و از آنها در برابر ضربه و فشار محافظت می‌نماید. در این ویدئو که در تلویزیون آلمان پخش شده است این شرکت تضمین می‌کند که حتی با وجود عبور اتومبیل از روی گوشی یا حتی فشاری که دریل و مته صنعتی برای سوراخ کردن صفحه به گوشی وارد می کنند، این محصول از گوشی محافظت کرده و آن را از تخریب حفظ می‌نماید. این محصول موفق به دریافت گواهینامه‌های بین المللی TÜV  و MicroBio Laboratory نیز شده است.

استفاده از این محصول شگفت انگیز محدود به استفاده به عنوان محافظ موبایل نیست و در محافظت صفحه نمایش تبلت، لپ تاپ، دوربین عکاسی، عینک، ساعت، کریستال، شیشه اتومبیل و هر نوع وسیله شیشه‌ای دیگر به کار برده می‌شود. با وجود قیمت بالای این دستگاه‌ها و به ویژه موبایل و در نظر داشتن اینکه احتمال وقوع حادثه از جمله قرار گرفتن در معرض ضربه و فشار و همچنین خراشیدگی برای گوشی موبایل زیاد است استفاده از این محافظ نانو و همچنین قاب موبایل برای جلوگیری از ضرر‌های محتمل عقلا لازم است.

خبر خوشحال کننده این است که شرکت نمایندگی انحصاری ایران، محصول محافظ الماس را به کشور ما نیز وارد کرده است و برای خرید این محصول می‌توانید با مراجعه به سایت این شرکت به آدرس www.DiamondProtect.ir اقدام نمایید. نظر به اینکه این محصول به تازگی توسط کمپانی و نمایندگی رسمی وارد کشور شده است فروشندگان محترم از سراسر کشور و همچنین فروشگاه‌های بزرگ زنجیره‌ای می‌توانند جهت دریافت نمایندگی فروش این محصول پرفروش به آدرس سایت رسمی شرکت که ذکر شده مراجعه نمایند و اطلاعات بیشتری دریافت نمایند.

دسته‌بندی‌ها: اخبار فناوری اطلاعات

برچسب‌ها: ,,,,

دیدگاه بگذارید

اطلاع از
avatar
wpDiscuz