مسابقه پنج ستاره از اسفند روی آنتن میرود

در شبهای بلند زمستان و در آخرین ماه سال تلویزیون برنامه ویژه ای برای سرگرمی مخاطبانش درنظر گرفته است. مسابقه پنج ستاره ، برنامه جدید تلویزیون در آخرین ماه سال است که به زودی روی آنتن میرود.مسابقه پنج ستاره

پنج ستاره عنوان جدیدترین برنامه تلویزیون است که این روزها پس از طی مراحل پیش تولید، وارد مرحله تولید شده است.
زمان پخش مسابقه پنج ستاره

پروژه پنج ستاره در چارچوب یک برنامه با گونه «مسابقه – بازی» است که عموم مردم با شرکت در آن شانس خود را برای میلیونر شدن آزمایش خواهند کرد! عموم مردم می توانند با شرکت در این برنامه و حضور در آن، یکی از مهمترین چالش های خود را تجربه کنند.

مجری این مسابقه بزرگ از بین بازیگران سرشناس سینما و تلویزیون انتخاب شده است. پیش بینی می شود پنج ستاره یکی از پربیننده ترین مسابقات تلویزیون در سال آینده باشد.

این مسابقه به صورت هفتگی از اسفند ماه روی آنتن شبکه پنج می رود.

یکی دیگر از مسابقات جذاب و پرمخاطبی که از اواسط دی ماه با اجرای پژمان بازغی دوباره روی آنتن رفته است مسابقه کوک شو است. کودک شو یک مسابقه خانوادگی است که در آن خانواده ها برای جایزه بزرگ با هم رقابت می کنند اما بچه ها در دنیای کودکانه خود به بازی مشغولند! این برنامه که برای پخش از شبکه نسیم آماده می شود یکی از بزرگترین پروژه های تلویزیونی در نوع خود است و شامل بخشهای غیر رقابتی، طنز و سرگرمی نیز می باشد.

دسته‌بندی‌ها: اخبار فرهنگی و هنری

برچسب‌ها: ,,

دیدگاه بگذارید

اطلاع از
avatar
wpDiscuz