موجودات فضایی در آسمان روسیه + فیلم

در ساعت ۰۰:۴۶ دقیقه روز ۱۷ ژوئن ،در آسمان مسکو شی ایی عجیب و غریب باعث شوکه شدن اهالی این شهر شد.بعد از مشاهده این شی نورانی و در عین حال عجیب و غریب در آسمان و پس از آن در صفحات مجازی و انتشار بیش از حد، کاربران با شوخ طبعی از آن تعریف کردند و می گفتند :”موجودات فضایی هم به مسابقات جام جهانی علاقه دارند”.موجودات فضایی
یک زن روسی نیز بعد از مشاهده این شی نورانی در آسمان مسکو این چنین گفت:”این شی عجیب غریب چه چیزی بود؟تا به حال چنین چیزی ندیده ام!
یکی از کاربران صفحات مجازی نیز در طی یک پست این گونه گفت:”آیا این یک موشک است یا یک شهاب سنگ یا یک یوفو(UFO)؟!با من صحبت کنید،نگران هستم”.

به گفته مقامات فضایی روسیه این ویدئو که در صفحات مجازی به شدت بازدید داشته است، توضیح دیگری ندارد و این نور که در آسمان ظاهر شده است ،همزمان با پرتاب کاوشگر فضایی به فضا در روسیه بود و همچنین در ادامه طبق گفته مقامات نظامی روسیه این کاوشگر ،پرتابی موفقیت آمیز داشته و به درستی در مدار زمین قرار گرفته است.
همانگونه که در ویدئو مشاهده میکنید نور این شی ، همانند عروس دریایی در آسمان ظاهر شد و مدت کوتاه بعد از آسمان ناپدید می شود.

 

دسته‌بندی‌ها: اخبار گوناگون

برچسب‌ها: ,,

دیدگاه بگذارید

اطلاع از
avatar
wpDiscuz