نام فرزند دوم نیما کرمی و زینب زارع چیست

عیدفطر امسال در برنامه دعوت با اجرای نیما کرمی و زینب زارع ، گلاره عباسی به عنوان مهمان در برنامه حضور داشت. در میان صحبت های خانم و آقای مجری با خانم بازیگر رازی مهم از زندگی نیما کرمی فاش شد.فال حافظ

گلاره عباسی در این برنامه خبر از تولد فرزند دوم نیما کرمی و زینب زارع تا چندماه آینده داد و به آنها بایت تولد فرزند دومشان پیشاپیش تبریک گفت.
تولد فرزند دوم نیما کرمی و زینب زارع

نیما کرمی مجری کشورمان صفحه اینستاگرامش را با انتشار خبر تولد فرزند دومش به روز کرد .

نیما کرمی با انتشار عکسی در اینستاگرامش نوشت :سلام ….. پسرم آمد و نیک میدانم آمدنش پر از خیر است برای من و خانواده … خوش آمدی مرد روزهای سخت و شیرین ، خوش آمدی مرد من ، خوش آمدی کرمی جانم .

نیما کرمی عکس دیگری از دختر و پسرش را منتشر کرد و نوشت :تمام زندگی من در این تصویر خلاصه میشود ، دخترم و پسرم ، نیل و……… . راستی تا فردا نام پسرم را برایتان خواهم گفت .

نیما کرمی و زینب زارع دو مجری تلویزیون که اغلب برنامه های مناسبتی را در کنار یکدیگر اجرا میکنند دختری به نام نیل دارند که در شب یلدای سال ۹۲ متولد شده است.

نیما کرمی در یک گفتگو درباره نحوه آشنایی و ازدواجش گفت:حدود سال ۱۳۸۵ با همسرم زینب زارع که از مجریان توانای کشور به حساب می آیند در رادیو آشنا شدم، وقتی با ایشان برخورد کردم جدا از ظاهرشان، از نوع برخورد و فعالیت اجتماعی ایشان خوشم آمد و به این نتیجه رسیدیم که ایشان گزینه مناسبی به شمار می روند.

نیما کرمی که چند سالی است که اجرای برنامه صبحی دیگر را در شبکه آموزش برعهده دارد ، ۱۶ ساله بود که اولین بار در سریال روزه داران کوچک جلوی دوربین رفت .

 

دسته‌بندی‌ها: اخبار فرهنگی و هنری

برچسب‌ها: ,,

دیدگاه بگذارید

اطلاع از
avatar
wpDiscuz