ناگفته های بازیگر لیسانسه ها از مشکلات معیشتی بازیگران

عزت الله مهرآوران بازیگر نقش پدر حبیب با بازی هوتن شکیبا در سریال لیسانسه ها از سختی های معیشت هنرمندان و درآمدی که با بازی در سریال و فیلم نصیب آنها میشود گله کرد و درباره گذران زندگی با درآمد بازیگری و دشواری های آن صحبت کرد.بازیگر لیسانسه ها

در ادامه متن کامل گفتگو با بازیگر لیسانسه ها در خصوص درآمد بازیگران را مشاهده میکنیم.
گفتگو با عزت الله مهرآوران بازیگر لیسانسه ها

عزت الله مهرآوران بازیگر لیسانسه ها درباره مشکلات معاش خود گفت:متاسفانه و یا خوشبختانه من همین یک کار را بلدم و نمی توانم کار دیگری را انجام دهم و به عشق مردم همچنان در عرصه بازیگری حضور دارم ولی از لحاظ معیشتی نه تنها من بلکه اکثر بازیگران با مشکلات فراوانی روبرو هستند.

او در همین راستا افزود:چرا من بعد از ۵۰ سال فعالیت در عرصه بازیگری باید هنوز هم مستاجر باشم؟ چه کسی پاسخگوی این وضعیت است؟ شاید بهتر است به جای بازیگری به سراغ مسافرکشی بروم زیرا با بازیگری هزینه های زندگی ام تامین نمی شود.

مهرآوران درباره کم کاری خود در سینما خاطرنشان کرد:همانطور که می دانید سینما رابطه های خودش را دارد و تهیه کنندگان ترجیح می دهند از بازیگرانی استفاده کنند که یا پولی دریافت نکنند و یا اینکه مبلغشان بسیار پایین باشد.
شروع فعالیت عزت الله مهرآوران بازیگر لیسانسه ها از زبان خودش

عزت الله مهرآوران در خصوص شروع فعالیتش می گوید :نقش من در تئاتر از ششم دبستان شروع شد. یادم می آید نمایشی برای اجرا در مدرسه در حال تمرین بود که از من نیز خواسته شد در آن نقش پسر یتیمی را بازی کنم. بازی در این نقش و ورود به دنیای تئاتر شور و شوق عجیبی در من ایجاد کرد و باعث شد به مقوله تئاتر و نمایش نگاه جدی تری داشته باشم.بنابراین شروع به نوشتن کردم و اندیشه های مختلفی را که در ذهن داشتم به روی کاغذ آوردم و از همین دوره سنی تمرین نمایشنامه نویسی من آغاز شد.

۵۰ سال پیش در دوره کارشناسی تئاتر، آقای عزت الله انتظامی به ما می گفت :فقط یادتان باشد که شما نوکر مردم هستید ! همین جمله کمک کرد که درست زندگی کنم.

برای همین هم نه زنم را طلاق دادم و نه آلوده شدم.

دسته‌بندی‌ها: اخبار فرهنگی و هنری

برچسب‌ها: ,,,

دیدگاه بگذارید

اطلاع از
avatar
wpDiscuz