نوزادی سارا و نیکای پایتخت در آغوش ثریا قاسمی

سارا و نیکا فرقانی اصل که به سارا و نیکای پایتخت معروف هستند و همه اهالی تلویزیون با سریال پایتخت این دو بازیگر را می شناسند.سارا و نیکای پایتخت

سارا و نیکای پایتخت از زمانی که کودک بودند به عنوان دوقلوهای پایتخت انتخاب شدند و تا ۱۴ سالگی که فصل پنجم پایتخت روی آنتن رفت این دو بازیگر کشورمان هم همراه تیم پایتخت بودند.

نیکا فرقانی اصل صفحه اینستاگرامش را با انتشار عکسی در ۸ ماهگی در آغوش ثریا قاسمی به روز کرد.
۸ ماهگی سارا و نیکای پایتخت در کنار بازیگر پیشکسوت

نیکا فرقانی با انتشار عکسی در کنار سارا خواهر دوقلویش و بانو ثریا قاسمی در اینستاگرامش نوشت:پشته صحنه سریاله( دوباره زندگی) در کناره هنرمنده خوب و مهربونه کشورمون خانونمه ثریا قاسمی(۸ ماهگی)

سریال دوباره زندگی به کارگردانی نادر مقدس، نویسندگی رضا مقصودی و تهیه کنندگی رضا جودی محصول سال ۱۳۸۳ است که در ۱۵ قسمت ۴۵ دقیقه ای روی آنتن شبکه پنج سیما رفت.

سریال دوباره زندگی داستان زندگی دو خواهر دوقلو است که در کودکی از هم جدا شده اند و یکی در خانواده ای مذهبی و دیگری در خانواده ای ثروتمند بزرگ شده اند و در آینده با ماجراهای زیادی روبرو شدند.

بازیگران سریال دوباره زندگی عبارتند از :بهزاد خداویسی ، یوسف صیادی ، اتابک نادری ، اسماعیل سلطانیان ، پرستو صالحی ، پروین میکده ، ثریا قاسمی ، حسن پورشیرازی ، رضا خندان ، رضا سعیدی ، علیرضا کمالی نژاد ، فاطمه هاشمی ، فریده سپاه منصور ، معصومه بافنده ، معصومه کریمی ، سارا فرقانی اصل و نیکا فرقانی اصل.

سارا و نیکا فرقانی اصل متولد ۸ مرداد ۱۳۸۳ در تهران و ساکن سوئد هستند. این دو خواهر بازیگر در ۸ ماهگی وارد عرصه هنر شدند و با سریال پایتخت به شهرت رسیدند، در حال حاضر در سوئد زندگی میکنند. این دو بازیگر از سال ۹۰ در سریال پایتخت ایفای نقش میکنند.

 

دسته‌بندی‌ها: اخبار فرهنگی و هنری

برچسب‌ها: ,,

دیدگاه بگذارید

اطلاع از
avatar
wpDiscuz