واکنش سیف به سکه ۲.۵ میلیونی: کمبود عرضه نداریم

رییس کل بانک مرکزی گفت: بابت تعادل عرضه و تقاضای بازار سکه مشکلی نداریم ضمن اینکه منابع کلان بانک مرکزی هم وضع مطلوبی دارد.

 

به گزارش ایلنا؛ ولی الله سیف در حاشیه نشست بررسی گزارش عملکرد توسعه اشتغال روستایی و عشایری در جمع خبرنگاران گفت: واقعیت این است که در پیش فروش سکه ۷ میلیون سکه به فروش رفت که این سکه های پیش فروش شده به سرعت به بازار می‌آید.

 

وی با بیان اینکه هیچ کمبودی در عرضه سکه نداریم گفت: به نظر می‌رسد اتفاقات به وجود آمده بیشتر عامل روانی دارد که به تدریج می تواند برطرف شود.

 

رییس کل بانک مرکزی افزود: البته شرایط بین‌المللی، مسائل روانی و بزرگ‌نمایی برخی مسائل که ریشه واقعی ندارد توانسته چنین اثری در بازار ایجاد کند که البته محدود به طلا هم نیست. در برخی کالاها هم چنین وضعی به وجود آمده که بیشتر جنبه روانی دارد.

 

سیف در پاسخ به این پرسش که گفته می‌شود بانک مرکزی هر اونس طلا را ۷۲ دلار گرانتر از قیمت جهانی عرضه می کند؟ گفت: چنین مطلبی صحت ندارد.

دسته‌بندی‌ها: اخبار اقتصادی

برچسب‌ها: ,,,

دیدگاه بگذارید

1 دیدگاه روشن "واکنش سیف به سکه ۲.۵ میلیونی: کمبود عرضه نداریم"

اطلاع از
avatar
مرتب سازی بر اساس:   جدیدترین | قدیمی ترین | بیشتری رای ها
ایرانی
مهمان

واقعا کسی نمی خواد جلوی این افزایش بی رویه طلا و دلار و ماشین و و و رو بگیره ، بابا مردم کمرشون شکست یکم انصاف داشته باشید . نمی تونید مدیریت کنید استعفا بدید بخدا بیشتر تودل مردم جا پیدا می کنید اینجوری هم خودتون منفور میشید هم مردم رو اذیت می کنید .
پناه بر خدا

wpDiscuz