پیشنهاد فوق العاده باشگاه ژاپنی به ستاره استقلال

قرارداد وریا غفوری امسال با استقلال تهران به پایان می رسد و طبعاً برای جدایی از آبی ها مشکلی ندارد. البته باشگاه استقلال تمایل دارد این ستاره ملی پوش را حفظ کند اما نگه داشتن وریا غفوری آن هم با پیشنهاد وسوسه انگیز ژاپنی ها کار بسیار سخت و دشواری جلوه می کند.وریا غفوری
بنا بر شنیده ها رقمی که باشگاه ژاپنی می خواهد به وریا غفوری پرداخت کند نزدیک به ۱۰ میلیارد تومان برای یک فصل است که نه تنها استقلال بلکه هیچ تیم ایرانی قادر به پرداخت آن نیست. البته خیلی سعی کردیم اسم باشگاه ژاپنی خواستار این مدافع ملی پوش را پیدا کنیم اما ماجرا سکرت است و نزدیکان وریا هم قصد ندارند آن را لو بدهند.

این در حالی است که غفوری در سمت راست خط دفاعی استقلال خوش درخشیده و یکی از مهره های مورد اعتماد وینفرد شفر است. مرد آلمانی به خاطر وریا غفوری حتی خسرو حیدری، کاپیتان دوم تیمش را نیمکت نشین کرد تا مدافع راست انرژیک و ملی پوش استقلال دوباره اوج بگیرد. او در حال حاضر جایگاه ثابتی در تیم ملی پیدا کرده و مدافع فیکس کارلوس کی روش نیز به شمار می رود. شاید تصور کنید وریا غفوری بخواهد با درخشش در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه به اروپا برود و در قاره سبز فوتبالش را دنبال کند اما او در حال حاضر ۳۰ ساله است.
وریا غفوری مدافع ۳۰ ساله استقلال
بالطبع یک بازیکن ۳۰ ساله آسیایی نمی تواند مشتری اروپایی داشته باشد و شاید پاسخ مثبت دادن به باشگاه ژاپنی بهترین گزینه برای وریا غفوری باشد.

 

دسته‌بندی‌ها: اخبار ورزشی

برچسب‌ها: ,,

دیدگاه بگذارید

اطلاع از
avatar
wpDiscuz