کدام فیلم نماینده ایران در اسکار ۲۰۱۹ شد

شب گذشته تکلیف نماینده ایران در اسکار ۲۰۱۹ مشخص شد. هیات داورانی که عهده دار بررسی فیلم ها برای انتخاب نماینده ایران در اسکار ۲۰۱۹ بودند پس از بررسی های لازم فیلمی که در بخش خارجی زبان نود و یکمین دوره اسکار به عنوان نماینده ایران حضور دارد را انتخاب و معرفی کردند.فال حافظ

از میان سه فیلم بدون تاریخ بدون امضا ساخته وحید جلیلوند ، تنگه ابوقریب به کارگردانی بهرام توکلی و شماره ۱۷ سهیلا ساخته محمود غفاری فیلم وحید جلیلوند به عنوان نماینده ایران در اسکار ۲۰۱۹ انتخاب شد.
بدون تاریخ بدون امضا نماینده سینمای ایران در اسکار ۲۰۱۹

هیات داوران معرفی فیلم های ایرانی به اسکار بعد از بررسی های مختلف فیلم بدون تاریخ بدون امضا ساخته وحید جلیلوند را به عنوان نماینده سینمای ایران در نود و یکمین دوره اسکار معرفی کردند.

هیات داوران انتخاب و معرفی فیلم به اسکار ۲۰۱۹ با حضور محمد آلادپوش، امین تارخ، فرهاد توحیدی، رامین حیدری فاروقی، محمد مهدی عسگرپور، رائد فریدزاده، آتوسا قلمفرسایی و قاسم قلی پور برگزار شد و در نهایت فیلم بدون تاریخ بدون امضا به عنوان نماینده ایران در اسکار ۲۰۱۹ معرفی شد.

صفحه رسمی اینستاگرام فیلم بدون تاریخ بدون امضا با انتشار خبر حضور این فیلم به عنوان نماینده سینمای ایران در اسکار ۲۰۱۹ تصاویر متفاوتی از بازیگران در فیلم بدون تاریخ بدون امضا را منتشر کرد.

فیلم وحید جلیلوند امسال بیشترین جوایز جشن خانه سینما را بدست آورد و سال گذشته در جشنواره فیلم ونیز هم حضور موفقی داشت و تنها فیلم این جمع است که حضور موفق بین المللی داشته است.

داستان و بازیگران فیلم نماینده ایران در اسکار ۲۰۱۹

داستان فیلم بدون تاریخ بدون امضاء : داستان فیلم از جایی شکل می گیرد که دکتر کاوه نریمان (امیر آقایی) که شب به سمت خانه اش رانندگی می کند، توسط یک راننده بی احتیاط از جاده منحرف می شود و به یک موتوری می زند. مسافران این موتور یعنی موسی (محمدزاده)، همسرش لیلا (زکیه بهبانی) آسیبی جدی نمی بینند، اما ممکن است ضربه ای آرام به سر امیرعلی ۸ ساله وارد شده باشد و این آغاز ماجراهای پر فراز و نشیبی در فیلم است.

بازیگران بدون تاریخ بدون امضاء عبارتند از :امیر آقایی، هدیه تهرانی، سعید داخ، علیرضا استادی و نوید محمدزاده، بامعرّفی:زکیّه بهبهانی، بازیگر خردسال:ماهان نصیری نیا.

دسته‌بندی‌ها: اخبار فرهنگی و هنری

برچسب‌ها: ,,

دیدگاه بگذارید

اطلاع از
avatar
wpDiscuz