کشف جسد کارمند بخشداری در رودخانه

قربانی ماجرا صبح یکشنبه ۱۲ آذر سوار بر خودرویش در مسیر بازگشت به روستای محل زندگی اش به طور اسرارآمیزی ناپدید شد.کارمند بخشداری

وقتی تلاش های بستگان و آشنایان وی برای به دست آوردن ردی از «احسان» بی نتیجه مانده بود، پلیس آگاهی شهرستان «نکا» در جریان ماجرا قرار گرفت.

خانواده مرد جوان در شرح ناپدید شدن پسرشان اعلام کردند صبح روز یکشنبه احسان خاله اش را سوار ماشین کرد تا او را به خانه اش در روستای «ماکران» ببرد. او بعد از پیاده کردن خاله اش، راهی روستایشان بود که به طور اسرارآمیزی ناپدید شد.با گذشت سه روز از ناپدید شدن احسان، هنگامی که بستگان و آشنایان وی همچنان سرگرم جست و جوی مسیر حرکت احسان بودند ناگهان تنه نیمه شکسته درختی در رودخانه نکا، توجه آنان را جلب کرد.در نگاه نخست هیچ اثری از خودرو در داخل رودخانه دیده نمی شد اما در بازرسی های دقیق قسمتی از سقف خودرو در عمق حدود نیم متری آب پیدا شد.

بنابراین مأموران نیروی انتظامی و آتش نشانی در جریان ماجرا قرار گرفته و بلافاصله تلاش برای بیرون کشیدن خودرو آغاز شد.دقایقی بعد هم جسد مرد جوان، داخل خودرویش پیدا شد.در پی کشف خودرو و کشف جسد مرد جوان که کارمند بخشداری هم بود برخی از آشنایان اش اعلام کرده اند که او هیچ وقت با سرعت بالا رانندگی نمی کرد. به همین خاطر مرگش مرموز است. درحال حاضر تحقیقات تخصصی در این باره ادامه دارد. جسد قربانی ماجرا نیز برای کشف علت و زمان دقیق مرگ به پزشکی قانونی انتقال یافته است.

دسته‌بندی‌ها: اخبار حوادث

برچسب‌ها: ,

دیدگاه بگذارید

اطلاع از
avatar
wpDiscuz